BYTOVÝ DESIGNER

Správný bytový projektant interiérů Vám musí umět nejen poradit, ale měl by Vám i naslouchat a umět Vaše přání převést do reálné podoby. Dříve se interiéry řešily hlavně a pouze prakticky, dnes se od nich ale očekává více. Funkce a estetické hledisko jsou jako spojité nádoby, což se odráží také v zařizovacích prvcích. 


S interiérovým designerem Vašeho bydlení musíte mít přátelský vztah, založený na profesionální spolupráci. 

U nás je spolupráce založena na důvěře. Jako příklad lze uvést fakt, že pracujeme bez zálohy.Proč oslovit našeho bytového designéra?

Interiérový designér umí navrhnout dispozici řešeného prostoru, vnímá funkčnost a estetiku zároveň. Vždy se snaží do interiéru dostat i určitý příběh majitele či jeho zájmy. Je schopen vidět předem, jak bude vypadat daný prostor po rekonstrukci. Umí vyzdvihnout detaily. Interiérový designér ví, že dobře vytvořený či naaranžovaný detail, ať už jde o lustr, dekoraci či určitý materiál, dokáže s prostorem udělat divy. Pro bytového architekta je důležité, aby interiér odrážel majitele, a aby se mu v řešeném prostoru dobře žilo.

Pokud je interiér navržen interiérovým designérem, pak jde takový návrh ruku v ruce s ergonomií, funkčností a logikou prostoru. Rada zkušeného interiérového designéra se vyplatí zejména při zařizování dispozičně složitých prostor nebo při uspořádání kuchyní. Člověk si poradenstvím s bytovým architektem může ušetřit spoustu nepříjemností, se kterými by se mohl v budoucnu potýkat, pokud by prostor nebyl navržen dostatečně funkčně. Dobrý interiérový designér ušetří klientovi čas tím, že mu doporučí vhodné řemeslníky. Zároveň šetří majiteli peníze díky nabídce alternativního řešení a znalosti trhu. Někteří interiéroví designéři nabízejí i autorský dohled a koordinaci dodavatelů.

Tvůrce daného interiéru, interiérový designér, si je vědom skutečnosti, jak moc dokáže životní prostor člověka ovlivnit. Správný bytový architekt umí skloubit potřeby všech členů domácnosti a odhadne i jejich další vývoj. Interiérový designér by měl vždy usilovat o vytvoření čistého, harmonického a pohodového prostředí, ve kterém se bude klient cítit "jako doma". Žít v dokonale sladěném interiéru, který odráží osobnost majitele, se přece vyplatí :-).


Působíme zejména ve východních Čechách a v  Praze. Naše služby bytového designera ale není problém zajistit ani v dalších částech ČR.

Pokud nebudete s našimi službami spokojeni, máte možnost  od spolupráce odstoupit