O nás

Od roku 2006 se naše společnost BUDINA DESIGN specializuje na grafické návrhy interiérů, následnou výrobu nábytku na míru a stavební úpravy bytů a domů. Dodržujeme maximální kvalitu výroby při dodržení výhodných cen. Za více než 15 let naší práce jsme nasbírali mnoho zkušeností které každý den využíváme při dalších realizacích.

AKCE projekt zdarma

Jsme jedno z mála studií bytového designéra které Vám nabízí také výrobu nábytku a stavební úpravy. Dodáme kompletní interiér Vašeho domova nebo samostatný kus nábytku podle Vaší představy. Dokážeme se vcítit do Vašich představ a podle nich vyrobíme interiér, v němž pocítíte to pravé teplo domova. Při výrobě nábytku získáte grafický návrh od projektanta zdarma. Dále známe spoustu osvědčených dodavatelů, za které ručíme svým jménem a se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Naším působištěm jsou především východní Čechy, střední Čechy, Vysočina, Praha a okolí.

  Nebráníme se spolupráci ani v ostatních koutech ČR.


Bytový designer

Správný bytový designer Vám musí umět poradit. Měl by ale i naslouchat a umět Vaše přání převést            do reálné podoby. 


Podrobná dokumentace

 Součástí tvorby projektu je podrobná projektová dokumentace. Na základě                               které řešíme samotnou výrobu.

Výroba nábytku na míru

Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou. Díky tomu máme za sebou mnohou          úspěšně zrealizovaných projektů. Při výrobě používáme pouze kvalitní a prověřené materiály.  


 Návrhy a realizace projektů  provádíme zejména v Praze, ve středních  a východních čechách.

Bytový designér

Josef Budina

Designér a bytový projektant

"Pokud chceme vykonat něco velkého, musíme pro tento cíl pracovat každý den svého života."                         Josef Budina