15+LET ZKUŠENISTÍ / 150+PROJEKTŮ / 30+BYTŮ / 20+ DOMŮ

Pro zobrazení celého projektu klikněte na zobrazené fotografie

Individuální přístup

Každý náš návrh interiéru 100% originální. Správný interiérový designér Vám musí umět nejen poradit, ale hlavně vyslyšet Vaše potřeby a ty následně převést do reálné podoby.

Promyšlené detaily

Příjemné zařízení, chytře promyšlené originální detaily a vkusně sladěný celek. Okna do vnitrobloku překvapivě zajišťují pěkný pohled do zeleně, dostatek denního světla a čas od času i návštěvu sýkorek.


Moderní kuchyně

V kuchyni lze realizovat cokoliv, ale vždy mějte na paměti praktickou stránku. Natahovat se, ohýbat a přebíhat je naprosto nežádoucí. V dobré kuchyni je vše při ruce, jedním pohybem si zvládnete podat utěrku a otevřít troubu.


Design pro každý den

Máte problémy s odkládáním mobilních telefonů, umístěním televize, CD přehrávačů či jiných běžných spotřebičů? Pak vězte, že chyba není ve Vás - ale ve špatném designu. Základní pravidlo každého bydlení zní: Praktičnost na prvním místě!


Poslání interiérového designéra

Interiérový designér je profesionál schopný vybavit prostor tak, aby reprezentoval vaše zájmy a váš osobní názor na životní styl, rodinný život a odpočinek. Pro naplnění tohoto úkolu potřebuje designér vaši plnou důvěru a úzkou spolupráci. Každý projekt je proto dle přání klienta ideální.


Návrhy komerčních interiérů

Návrh interiérů vaší firmy vypracujeme tak, aby veškeré prostory co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám a aby vás co nejlépe reprezentovaly u vašich zákazníků.

V příjemném prostředí se budou dobře cítit nejen vaši zaměstnanci, ale i vaši zákazníci či návštěvníci firmy.


Kvalitní rekonstrukce

Při rekonstrukci je důležité znát veškeré své možnosti. Byla by velká škoda, kdybyste je nevyužili. Nebojte se proto ničeho, co by se mělo s vaším interiérem stát. Jakmile se totiž nebudete obávat změny, budete z výsledku ještě nadšenější, než kdybyste změnu neprovedli.


Bytový architekt

Bytový projektant Vám pomůže vytvořit osobitý prostor, ve kterém řeší především vnitřní uspořádání bytu z praktického, ale i estetického hlediska. Bytový architekt Vám také doporučí specializované obchody a spolehlivé trhuhlářské firmy, a tak ušetří Váš čas při přestavbě a realizaci interierů. 

Profesionální prostor

Každý designer si musí umět poradit s prostorovou dispozicí a vytvořit klientům takový návrh, který bude nejlépe sloužit jejich potřebám a nárokům. Potom teprve můžeme řešit jednotlivé zařízení a další detaily bydlení.


Bydlení pro celou rodinu

Vytvořit ideální bydlení pro celou rodinu může být docela oříšek. Při rekonstrukci je nutné v poměrně krátkém čase zvážit celou řadu velmi důležitých aspektů.  Projektant Vám pomůže vše dotáhnout do úspěšného konce. 


Vzdušná ložnice

Moderní ložnice na fotografii je vzdušná, prostorná a plná pozitivní energie. Tmavé dřevěné prvky dodávají ložnici styl a eleganci. Stačí vstát z pohodlného lůžka, vyjít na terasu a nastavit tvář slunečním paprskům! Ke každému klientovy přistupujeme zcela individuálně.


Praktická koupelna

Dříve se koupelny řešily hlavně prakticky, dnes se od nich ale očekává více. Funkce a estetické hledisko jsou jako spojité nádoby, což se odráží také v zařizovacích prvcích.

Současné koupelny mají ambici stát se plnohodnotnými bytovými prostory které jsou nejen pěkné, ale i účelné.


Nápaditý obývací pokoj

Obývací stěny už neomezujeme na veliké sestavy od země až ke stropu s různými regály a s pevně daným čtvercovým nebo obdélníkovým tvarem.
Naopak - moderní obývací stěny se vyznačují rozmanitostí a schopností vytvořit z obývacího pokoje vzhledově pěknou místnost.


Originální bydlení

Nechcete žít v konvenčním interiéru? Přejete si, aby vaše bydlení bylo originální a aby mluvilo o výjimečnosti vaší osobnosti? Je to jednoduché. Stačí se zamyslet a vybrat si to správné řešení. Chybí vám inspirace? Oslovte bytového architekta který Vám vytvoří bydlení na míru.

A mnoho dalších...

 Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.