ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ


Vyrábíme atypický nábytek na míru pro soukromé i komerční účely. Používáme nejmodernější technologie tak, aby vám nábytek sloužil a dělal radost (například automatická pila a olepovací fréza). Díky tomu si vždy držíme nejvyšší standard naší produkce.

V našem sortimentu naleznete truhlářské výrobky jako jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, vybavení dětského pokoje, obývacího pokoje nebo předsíně. Díky zakázkové výrobě umíme vyrobit jakýkoliv atypický kus vestavného i volěstojícího nábytku. 

Jelikož máme mnoho zkušeností dokážeme zaručit dlouhou životnost našich výrobků. Stojí za námi mnoho již hotových realizací našich návrhů. 

Jestli hledáte kvalitní nábytek, který krásně zapadne do vašeho interiéru a bude vám vyhovovat ve všech směrech, jste na správném místě. Vyrábíme atypický nábytek a nábytek přesně na míru pro soukromé i komerční účely.


Výhody spolupráce s námi:

Nabízíme služby bytového designera a projektanta, práce v oboru od roku 2006. Vytváříme projekty interiérů  a vyrábíme vestavný nábytek s realizací bez Vašich starostí. 

Spoluprácí s námi neproděláte

Od roku 2006 jsme zrealizovali nábytek do mnoha celých bytů i do jednotlivých místností. 

Nejprve vytvoříme 3D barevné vizualizace ve kterých uvidíte budoucí prostor. Poté zpracujeme podrobnou výkresovou dokumentace vyráběného nábytku. 

Kvalitní dodavatelé

Spolupracujeme s osvědčenými a kvalitními dodavateli.

Nemusíte nikam cestovat

Schůzky u klientů doma, nebo ve vzorkových obchodech. Přijedu za Vámi a vše probereme u Vás doma.

Minimální záloha na tvorbu projektu

Vaše minimální riziko do vstupu naší spolupráce.

Výborné reference od klientů :-)

Můžete si přečíst reference od klientů na našich stránkách.

V předem domluvený termín předáváme čistý a zařízený byt.