Rekonstrukce stylového bytu Pardubice

Rekonstrukce stylového bytu Pardubice

První realizaci v letošním roce jsme řešili v Pardubicích. Jednalo se o přestavbu původního bytu ze sedmdesátých let 20.století. Museli jsme shodit několik příček a tím nechat vzniknout jednu velkou obývací místnost. Následně na to byly provedeny nové elektrické a vodovodní rozvody, nová podlaha a omítky. Koupelna byla také součástí přestavby a nově se spojila s WC. V prostorném sprchovém koutě v koupelně vzniklo vyzděné praktické sedátko.

Součástí rekonstrukce byl i projektovaný nábytek včetně zakázkově vyráběné kuchyňské linky nebo šatních skříní v selském stylu. Celá akce celkově trvala necelých 6 týdnů a byl dodržen plánovaný rozpočet.

V bytě je mnoho promyšlenýných detailů a řešení, které jeho obyvatelům každodenně usnadňují život. Paní majitelka si prováděla konečné zařízení sama a nutno podoknout, že se jí to velmi podařilo :-)

Na projekt bytu byla využita jako i v jiných případech akce "PROJEKT ZDARMA". Dodavatelská společnost poskytla slevu v takové výši, že pokryla celou cenu návrhu naší kanceláří.